googlef3630aec3768639e.htmlKdo je Jiří Dráb

 

Jiří je realitní makléř specializující se na Sedlčansko a oblast mezi Sedlčany, Milevskem a Táborem. Prodeji nemovitostí se věnuje již několik let a za tu dobu pomohl mnoha klientům splnit si svůj sen o bydlení.

Ve svém oboru se stále vzdělává a využívá nejmodernější techniky a nástroje ke kvalitní prezentaci nabízených nemovitostí. Jako 1. makléř na Sedlčansku natáčí videoprohlídky, fotí profesionální fotografie, rýsuje půdorysy a provádí Home staging. Ke každému klientovi přistupuje individuálně s ohledem na jeho požadavky a potřeby. Žije se svou ženou, dcerou Aničkou a synem Jiřím nedaleko Sedlčan. 

 

Jiří o sobě:

,,Než jsem začal spolupracovat s RE/MAXem, podnikal jsem v odvětví maloobchodu a marketingu. Předtím jsem pracoval jako vedoucí prodeje nových automobilů značky Opel.

Při prodeji mého domu a hledání nového jsem se setkal s makléři, s jejichž prací jsem nebyl zcela spokojen. Realitní makléř je služba a protože dobře sloužit mě baví, rozhodl jsem se začít spolupracovat s RE/MAXem. RE/MAX je světová špička, která má ojedinělý systém prodeje, leadership a výsledky.

Na práci makléře mě nejvíce baví práce s lidmi, různorodost, reference od spokojených klientů a radost kupujících z nové nemovitosti. Fascinuje mě model win-win (výhra-výhra), který říká: pokud chci vydělat hodně peněz, musím pomoci hodně prodávajícím prodat jejich nemovitost a najít hodně kupujících, kteří s nemovitostí budou spokojení. 

RE/MAX doporučuji a navrhuji se podívat na reference a hodnocení našich klientů, protože ty jsou k nezaplacení."  

 

  • certifikovaný makléř 2. stupně
  • hodnocení od klientů 10 bodů z 10
  • makléř s největším počtem transakcí za rok 2016 a 2017 v kanceláři RE/MAX Drive

 

Makléř s lidským přístupem?
Jiří Dráb, těší mě :-) 

 

 

Tisknout stránku

Realitní makléř, kterému můžete důvěřovat

      


      © 2017 -
Digitální obchodník